GKM Pasta Kurabiye Atölyesi “Yaz”a hazır!

  • 17 Haziran 2015
  • GKM Pasta Kurabiye Atölyesi “Yaz”a hazır! için yorumlar kapalı
  • 607 kez görüntülendi.
GKM Pasta Kurabiye Atölyesi “Yaz”a hazır!
 İstanbul Levent’te bulunan “GKM Pasta Kurabiye Atölyesi”,  okulların kapanması ve yazın başlaması ile birlikte yaz dönemi eğitim programını açıkladı. Daha çok eğlence amaçlı workshop tarzında yapılacak olan etkinliklerde yaz dönemindeki hedef kitleyi belirledi. Çocuklar, çalışanlar ve kurumsal firmalar için etkinlik ve piknikler…
GKM Pasta Kurabiye Atölyesi “Çocuklarıyla vakit geçirirken bunun nasıl hem eğlenceli hem de yararlı olabileceği?” sorusundan yola çıkarak cupcake ve kurabiye kursları ile karne hediyelerinin en eğlencelisini ve en öğreticisini sunmayı amaçlıyor. Çocuklar kısa süreli ve verimli workshoplarda sıkılmadan hem eğleniyor, hem yaratıcılığını geliştiriyor, üstelik neşeli ve tatlı sonuçlarla evlerine dönüyor!
Kurumsal firmalarda çalışanlar arasındaki ilişkiyi geliştirip şirkete bağlılığı arttırdığı düşünülen firma etkinliklerinden piknik organizasyonlarında artık pasta kurabiye workshoplarına da yer veriliyor. Bu şekilde pikniklerin havası değişiyor. Çocuklar ve aileleri birlikte pasta figürleri öğrenip uyguluyor ve özel olarak hazırlanan standlarda çok keyifli dakikalar geçiriliyor.
Ayrıca GKM Pasta Kurabiye Atölyesi yazın en güzel zamanlarında çalışmak zorunda olanları ve ev hanımlarını da unutmuyor. Atölyede, bireysel motivasyonu artırıp stresi azaltıcı sosyal etkinlik tarzında workshoplara ve kendi işini kurmak isteyen profesyonellere de eğitim vermeye devam ediyor.
Detaylı bilgi için www.pastakursu.com veya 0538 068 88 04  nolu telefonu arayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ