EKMEK DUNYASI

İtalyan bahçesinde aşk sohbetleri…

Gazeteci yazar, Demet Cengiz’in kendi yaşamından kesitleri içinde barından, aşkı ve hayatı tüm samimiyeti ile anlattığı kitabı ‘’Aşk Seni Bulur’’, İtalyan Hükümeti tarafından ‘’En İyi Restoran’’ seçilen La Mia Luce’de okurlarıyla yeniden buluşuyor.

İtalyan bahçesinde aşk sohbetleri…

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Ortaköy Feriye Palace’da iş ve medya dünyasından birçok ünlü ismin katılımı eşliğinde okurları ile buluşan Aşk Seni Bulur, yaza damgasını vurarak kısa sürede beğeni kazanmıştı.

Katıldığı aşk sohbetlerinde günlük ilişkiler üzerinden aşkın bin bir türlü halini ele alan ve aşkın arandığında bulunamayacak kadar değerli olduğunu dile getiren Cengiz, ‘’ Hindistan’a, Tayland’a, Kudüs’e, Mekke’ye, Peru’ya, Meksika’ya ve insanların kutsal saydığı pek çok yere gittiğini ve her yerde insanlığın sağlıktan sonra en çok aşk dilediğine şahit olduğunu’’ belirtti.

Ödüllü Lezzetler Eşliğinde Aşka Yolculuk

İtalya’nın Kuzeyinden Güneyine Geleneksel İtalyan Lezzetlerini misafirleriyle buluşturan ödüllü restoran La Mia Luce, ‘’ Aşka Gel’’ etkinliği altında ‘’Aşk Seni Bulur’’ kitabının yazarı Demet Cengiz’i restoran misafirleri başta olmak üzere okurları ile bir araya getirecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ