IWAB’tan Yeni Yıl Festivali…

International Women Are Blossoming (IWAB) Yeni Yıl Festivali’nin açılışı Cam Piramit’te gerçekleştirildi. İlk gün kapsamında Muratpaşa Belediyesi Yaşlıevi dans grubunda olan 60 yaş üstü 4 çift sahne aldı.

  • 04 Mart 2018
  • IWAB’tan Yeni Yıl Festivali… için yorumlar kapalı
  • 46 kez görüntülendi.
IWAB’tan Yeni Yıl Festivali…
Reklam

International Women Are Blossoming (IWAB) Yeni Yıl Festivali’nin açılışı Cam Piramit’te gerçekleştirildi. İlk gün kapsamında Muratpaşa Belediyesi Yaşlıevi dans grubunda olan 60 yaş üstü 4 çift sahne aldı. Yaşları 60 ile 70 arasında değişen 4 çift, canlı müzik eşliğinde özel kıyafetleri ve valsleriyle gençlere taş çıkartarak büyük alkış aldı.

Üç gün boyunca farklı şovların düzenleneceği festivalde, favorilezzetler.com yazarı Cangül Dağlaraşar Ginger Bread House (Zencefilli Kurabiye Ev) workshopuyla yer aldı.

İşaret dili korosunun konserinin yanı sıra Kafkas, Kizomba, Bachata, Latin, Hint ve Tango dansının en güzel örneklerinin sergilendiği gösteriler ve dans work-shop’lar konuklara eğlenceli vakit geçirtti. Cam Piramit alanına çok sayıda stant kurulurken gelen konukların alışveriş yapması da sağlanıyor. 

Festivalin Antalya turizm projesi olduğunu ifade eden IWAB Proje Başkanı ve Koordinatörü Hatice Bozkurt, “Projemizin adı Kadınlar Çiçek Açıyor. Biz burada Antalya kadınları olarak, Antalya’mızın huzurlu, mutlu bir yer olduğunu anlatmak için kadın ve çiçek temasıyla festival ve şenlikler düzenliyoruz. Bu festivalimizde yeni yılın güzelliklerle dolu ve mutluluklarla karşılamak için yaptığımız bir festival. Burada biz Antalya’yı anlatmaya çalışıyoruz. Keyifle hep birlikte bütün şehirle yeni yılı güzelliklerle karşılamak istiyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ