Şenpiliç’ten 40.Yılda Türkiye’yi Kucaklayan Reklam Filmi

Şenpiliç’in yeni reklam filminde, sofrada paylaşılan pilicin bereketi, Türk kültürünün en önemli değeri olan ‘nimeti paylaşma’ geleneğiyle bir araya geliyor.

  • 14 Nisan 2018
  • Şenpiliç’ten 40.Yılda Türkiye’yi Kucaklayan Reklam Filmi için yorumlar kapalı
  • 18 kez görüntülendi.
Şenpiliç’ten 40.Yılda Türkiye’yi Kucaklayan Reklam Filmi
Reklam

Bizi De Buyur Ettiniz, Teşekkür Ederiz’ sözleriyle sonlanan film,

Şenpiliç’ in 40 Yıllık ‘Sofraya İyilik ve Bereket Getirme’ yolculuğunu anlatıyor.

Şenpiliç’ in ‘40 yıldır soframızdaki iyilik paylaştıkça çoğalıyor’ diyen marka tavrı, insanın içini ısıtan bir iletişim yolculuğu için ilham verdi. Köyler, kentler, evler, sofralar değişse de değişmeyen değerlerimizi anlatan filmde, sofrada paylaşılan bir lokma aşın bizi bir arada tutan ve soframızın bereketini arttıran en önemli değerlerimizden biri olduğu fikrinden yola çıkıldı.

Şenpiliç Yönetim Kurulu Üyesi Gül Gürdamar Altıkulaç, reklam filmine ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Bu yıl 40. yılını kutlayan Şenpiliç, özellikle son 10 yılda, üretimde olduğu kadar, reklam, satış ve pazarlama çalışmalarıyla da piliç sektörünün liderliğini almış bir marka. Tavuk gibi temel bir gıdayı insanlara ulaştırıyoruz ve hemen her sofrada lezzetlerimizle yer alıyoruz. O yüzden de çıkış noktamız, bu ülkeye, bize has gelenekler ve değerler oldu. Paylaşmaya, berekete, birlikte olmaya inanan bir toplumun sofrasında yer almanın gururuyla tüm ülkeye teşekkür etmek istedik.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
ÜCRETSİZ İLAN VER
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha
GALERİ
Köşe Yazarları
ETKİNLİK HABERLERİ