Reklam
Reklam

Unilever Food Solutions ‘misafir memnuniyeti’ için geliştirdiği yeni konseptlerini tanıttı

Yeni sezon öncesinde beklentilerin yüksek olduğu Antalyalı turizmcilere, Unilever Food Solutions yeni çözümlerini ANFAŞ 25. Food Product Fuarında ‘özel temalı geceler’ şovuyla tanıttı.

  • 12 Şubat 2018
  • Unilever Food Solutions ‘misafir memnuniyeti’ için geliştirdiği yeni konseptlerini tanıttı için yorumlar kapalı
  • 29 kez görüntülendi.
Unilever Food Solutions ‘misafir memnuniyeti’ için geliştirdiği yeni konseptlerini tanıttı
Reklam

Yapılan araştırmalar sonucu her şey dahil otellerin, maliyet ve misafir memnuniyeti olarak iki büyük problemle karşı karşıya olduğu sonucuna ulaştıklarını belirten Unilever Food Solutions Pazarlama Direktörü Nihan Kayı, bu iki sorunu çözmek için “Temalı Geceler” ve “Tasty Snacks” konseptlerini geliştirdiklerini belirtti. Aynı zamanda konseptleri uygulamak isteyen otellere uzman ekip ve eğitimlerle de tam destek vereceklerini ekledi.

Yükselen gıda fiyatları nedeniyle ana büfe maliyetleri her geçen gün artarken, bir yandan da oteller konaklama kararında tercih edilmek için misafir memnuniyet skorunu daima yüksek tutmaya çalışıyor. Bu sorunlara karşılık Unilever Food Solutions’ın farklı sunum ve uygulamalar içeren yeni konseptleri maliyetleri düşürürken, misafirlerinin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Otellere karlı bir iş modeli sunuyor.

Yüksek misafir memnuniyeti için geliştirilen “Temalı Geceler”, misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri için her şeyiyle düşünülmüş farklı bir ambiyans sunuyor. Meksika ve Akdeniz gibi birbirinden farklı temalara eğlenceli animasyon ekibi, büfe alanı için zengin görsel sunumlar ve özgün reçeteler eşlik ediyor.

“TASTY SNACKS” maliyetleri düşürüyor!

Maliyet baskısını azaltan “Tasty Snacks” (Lezzetli Atıştırmalıklar) konsepti ile oteller misafirlerine farklı ve lezzetli Snack reçeteleri sunarken öğlen ana büfe maliyetinden de tasarruf edebiliyor. Birbirinden farklı Snack reçeteleri otellerin rekabet gücünü arttırmasına destek olurken, misafirlerin de öğlen büfesi yerine Snack alanlarını tercih etmesini sağlıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ