Yuva’dan çıtır çıtır ve lezzetli simitleri evde yapma kolaylığı….

  • 15 Kasım 2014
  • Yuva’dan çıtır çıtır ve lezzetli simitleri evde yapma kolaylığı…. için yorumlar kapalı
  • 1.157 kez görüntülendi.
Yuva’dan çıtır çıtır ve lezzetli simitleri evde yapma kolaylığı….

Beş çayına lezzetli simitler

hazırlamak Yuva Simit Karışımı ile mümkün

 

Evinde sağlıklı ve lezzetli ekmek ve hamur işi yapmak isteyenler için farklı ürün alternatifleri geliştiren Yuva, poğaça karışımının ardından şimdi de ‘simit karışımı’ ile sektöründe bir ilke imza attı. Okulda, iş yerinde, sokakta, vapurda kısacası hayatımızın her anında yemekten keyif aldığımız, Türk damak tadının vazgeçilmez kültürel bir parçası olan simitin evde, hijyenik koşullarda yapılmasını sağlayan ‘Yuva Simit Karışımı’, beş çaylarında lezzetli ikramlar ve zengin kahvaltılar hazırlamak isteyen ev hanımlarına büyük kolaylık sağlıyor

Yuva, evinde sağlıklı ve lezzetli ekmek ve hamur işi yapmak isteyenler için poğaça karışımının yanı sıra ‘simit karışımı’yla da tüketicilerin karşısına çıktı. Türkiye’de bir ilk olan ‘Yuva Simit Karışımı’, okulda, iş yerinde, sokakta, vapurda kısacası hayatımızın her anında yemekten keyif aldığımız, Türk damak tadının vazgeçilmez kültürel bir parçası olan simitin evde, hijyenik koşullarda yapılmasını sağlıyor.

Beş çaylarında lezzetli ikramlar ve zengin kahvaltılar hazırlamak isteyen ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan Yuva Simit Karışımı, maya ve susamının içinde olmasıyla pratik bir şekilde simit yapımına olanak sağlıyor. 400g’lık Yuva Simit Karışımı için Yuva 5g Instant Kuru Ekmek Mayası kullanılması tavsiye edilirken, 1 paketten 8 tane simit yapılıyor.

Yuva’nın lezzetli hamur işi tariflerini facebook.com/yuvaclub, instagram.com/yuvaclub ve twitter.com/yuvamayasosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz.

www.yuvamaya.com.tr

Yuva Hakkında

Ev hanımlarının vazgeçilmez markası Yuva, 42 ve 500 gr’lık paketlerde sunulan yaş maya, 11 ve 100 gr’lık paketlerde sunulan kuru maya çeşitlerinin yanı sıra, Türk tüketicilerinin ilk kez tanıştığı Simit Karışımı, Poğaça Karışımı ve Yüksek Lifli Diyet Ekmek Karışımı gibi yenilikçi ürünleri ve Glutensiz Ekmek Karışımı,  Glutensiz Kek Karışımı gibi lezzeti sağlıkla birleştirerek sektöründe ön plana çıkan ürünleriyle de dikkat çekiyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ