Anasayfa » ETKİNLİK HABERLERİ » İtalyan bahçesinde aşk sohbetleri…

İtalyan bahçesinde aşk sohbetleri…

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Ortaköy Feriye Palace’da iş ve medya dünyasından birçok ünlü ismin katılımı eşliğinde okurları ile buluşan Aşk Seni Bulur, yaza damgasını vurarak kısa sürede beğeni kazanmıştı.

Katıldığı aşk sohbetlerinde günlük ilişkiler üzerinden aşkın bin bir türlü halini ele alan ve aşkın arandığında bulunamayacak kadar değerli olduğunu dile getiren Cengiz, ‘’ Hindistan’a, Tayland’a, Kudüs’e, Mekke’ye, Peru’ya, Meksika’ya ve insanların kutsal saydığı pek çok yere gittiğini ve her yerde insanlığın sağlıktan sonra en çok aşk dilediğine şahit olduğunu’’ belirtti.

Ödüllü Lezzetler Eşliğinde Aşka Yolculuk

İtalya’nın Kuzeyinden Güneyine Geleneksel İtalyan Lezzetlerini misafirleriyle buluşturan ödüllü restoran La Mia Luce, ‘’ Aşka Gel’’ etkinliği altında ‘’Aşk Seni Bulur’’ kitabının yazarı Demet Cengiz’i restoran misafirleri başta olmak üzere okurları ile bir araya getirecek.

Ayrıca Bakınız

Akasya Kültür Sanat eğlence dolu bir dünya…

Her ay birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapan Akasya Kültür Sanat, Mart ayında’ da çok özel programlı ile kültür sanatseverleri ağırlamaya devam ediyor.