Anasayfa » HABER » Köfteci Ramiz’e Avrupa Kalite Ödülü

Köfteci Ramiz’e Avrupa Kalite Ödülü

Türkiye’nin 27 kentindeki 136 şubesiyle ulusal bir lezzet zinciri yaratan Köfteci Ramiz, Bosna Hersek’te gerçekleştirilen 7. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi’nde ‘Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Lob’in Europe tarafından bu yıl Bosna Hersek’te gerçekleştirilen 7. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi’ne katılan Köfteci Ramiz, inovasyon kategorisinde ‘Avrupa Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerini ve bürokratları bir araya getiren ve bu yıl 7.si düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi, Avrupa Diplomatlar Birliği işbirliğiyle Bosna Hersek’te gerçekleşti. Köfteci Ramiz adına zirveye katılan Yönetim Kurulu Üyesi Ramiz Taşkınlar, Avrupa Kalite Ödülü’nü Avrupa Diplomatlar Birliği Başkanı Gunther Meinel’den aldı.

Akhisar’da 1928’de kurulan Köfteci Ramiz’in bugün 136 şubesiyle Türkiye’nin ev dışı köfte tüketiminde önemli bir yere sahip olduğunu aktaran Ramiz Taşkınlar, bu yıl içinde Köln’de açacakları şube ile değişmeyen lezzetlerini Almanya’ya taşıyacaklarını açıkladı. 86 sene önce Türkiye’de başlattıkları lezzet yolculuklarında kalite ve lezzetten ödün vermeden büyümeyi sürdürdüklerini vurgulayan Taşkınlar, Lefkoşa ve Köln’de eşzamanlı açacakları şubelerin yanı sıra 2015 yılında Almanya’da 5 restoran daha açmayı hedeflediklerini aktardı.

Ayrıca Bakınız

Ekmek Zammı Tartışmasını Unlu Mamül sektörünün En Deneyimli İsmi Süleyman Çakır’ a sorduk

Fırıncılar federasyonunun yapmış olduğu zam açıklamasının ardından bakanlıktan karşı açıklama geldi ve ekmeğin durumu ne olacak hala belirsiz. Biz de bu konuyu işin uzmanı, gıda mühendisi ve unlu mamül üretim fabrikası sahibi Süleyman ÇAKIR'a sorduk.